SHITET VILË NË KOMPLEKSIN PRIMAVERA , MJULL BATHORE, TIRANË

  • 0
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
  • 0

Details

  • Price: 0
  • Size: 367 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

SHITET VILË NË KOMPLEKSIN PRIMAVERA , MJULL BATHORE, TIRANË

 

 

Sipërfaqe totale: 367.84 m2

Kati përdhe: 97.44 m2

Kati I pare : 88.33 m2

Kati I dytë : 83.53 m2

Podrumi: 98.54 m2

 

 

E vendosur në një nga rezidencat më të bukura dhe cilësore, është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, i cili do të ofrojë një arkitekturë të kombinuar në mënyrë perfekte me bukuritë natyrore. përreth. Ndodhet larg zhurmës së qytetit, gjë që garanton një jetë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë.

Ndertim shume cilesor dhe fasada e dekoruar me kapuç. sistem termoizolimi, dendësi shumë e ulët ndërtimi që lë hapësirë ​​për hapësira të gjelbra të bollshme, pishinë të përbashkët dhe kënde lojërash për fëmijë.

Per tu ngjitur ne te gjitha katet pervec shkalleve te brendshme vila disponon ashensor.

 

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

 

0692048884

  • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta