SHITET VILE NE GOLEM

 • 180.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 5
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355675692941

Description

Vila ndodhet ne Golem, ne nje fshat turistik, ne nje nder zonat me te qeta te bregdetit., vetem 50m larg detit.

Ka nje siperfaqe totale 150m2 e cila eshte e organizuar ne 2 kate + papafingo.

Kati perdhe me siperfaqe 60m2 organizohet nga dhoma e ndenjes + kuzhine gatimi, nje tualet gjithashtu nje verande

Kati i pare me siperfaqe 92m2 organizohet nga 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje balkon te bollshem. Ndersa kati i dyte organizohet nga nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje pjese e vecuar e cila perdoret per Jacuzzi, gjithashtu disponon nje verande me siperfaqe 44.2m2.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald