SHITET VILE NE GOLEM TEK PISHAT E BUTA ME SIPERFAQE TRUALLI 760 M2.

 • 300.000€
, Rruga Pishat e Buta, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Rruga Pishat e Buta, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 760 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet VILE ne Golem tek Pishat e buta. Vila ka nje siperfaqe trualli 760m2, dhe nje siperfaqe ndertimi 200m2. Vila eshte me 2 kate dhe eshte e perbere ne katin e pare ka nje guzhim gatimi, nje soxhorno, nje dhome gjumi , nje tualet dhe verande. Kati i dyte eshte i perbere nga tre dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Vila ka nje pishine te perdorshme, nje barbiky, disa peme frutor dhe dekorativ shume te bukur.
SHITET VETEM PER 300.000 EURO.

Per me shume informacion kliko ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Rruga Pishat e Buta, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare