SHITET VILË NË BREGDET VLORË

,

Details

  • Size: 360 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë në bregdetin e mrekullueshëm të Vlorës. Vila ka një sipërfaqe totale prej 330 m² + 30 m² garazh i mbyllur. Kati i parë është i organizuar në një dhomë ndënjeje të madhe, kuzhinë të madhe , dhomë gjumi dhe 2 tualete; në katin e dytë ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 dhomë të madhe fëmijësh; në katin e tretë ka një soxhorno verore të madhe dhe një dhomë gjumi. Të gjitha dhomat kanë ballkone me pamje nga deti. Në pjesën e mbrapme të vilës gjendet një pishinë 450 m². Vila është e rrethuar me gjelbërim dhe pemë frutore. Për më shumë informacione na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare