SHITET VILE ME PISHINE NE MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG

 • 850.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 850.000€

Details

 • Price: 850.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona. Fare pranë qendrës tregtare Tirana East Gate dhe vetem 15 minuta nga qendra e Tiranës.Vila ndodhet ne nje zonë rezidenciale e cila ofron siguri 24 ore, infrastrukturë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetese në komunitet.Vila ofron punime shumë cilësore, termoizolim, ashensor, sistem ngrohje ftohje cilësore, oxhakun në sallonin e katit të parë, instalime elektrike cilësore, parket druri në disa prej ambienteve, dyer prej druri, tualetet të shtruara me mermer dhe të pajisura me hidrosanitare shumë të mira, oborr të gjelbëruar dhe pishinë e cila eshte per te rritur + nje ndarje vecmas per femije.Vilë në shitje 4 kateshe me sipërfaqe ndërtimi 500 m2 + 750 m2 oborr të gjelbëruar me orientimin jug-veri-lindje-perëndim dhe me pamje të bukur të zonës përreth. Vila është e organizuar në disa ambiente, lavanderi, dhome teknike, mini kuzhinë + ambient ndenje në katin përdhe, sallon të madh me oxhak në katin e parë, ambient gatim+ngrënie, gjashtë dhoma gjumi, dy ambiente për garderobë, pesë tualete dhe tre ballkone. Mundësi parkimi 3-4 makina.

Me çertifikatë pronësie.

Kontakt: +355682050353
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…-min-nga-teg-3

 • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93