SHITET vilë me oborr në plazhin e Velipojës

 • 260.000€
, Velipoje

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

SHITET vilë me oborr në plazhin e Velipojës

 

Vila ndodhet 10 minuta distancë nga plazhi i Velipojës, e pozicionuar në zonë rezidenciale me vila dhe thjeshtësisht e aksesueshme. rrethohet nga oborri privat me sipërfaqe të bollshme i kuruar me gjelberim dhe pemë frutore.

Organizimi: 3 katet e para janë të organizuara në apartamente 2+1 me një tualet dhe secili kat ka në verandë personale dhe akses individual. Kati i katërt është apartament tip garsonier me ambjent fjetje, gatimi, një tualet dhe rrethohet nga një verandë perimetrale e madhe.

Ideale për familje me 2-3 kurorë ose investim gjatë sezonit turistik. Me certificatë pronësie.

 • Address Velipoje
 • City Velipoje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat