SHITET VILE LUKSOZE TE KOMPLEKSI AKACIA HILLS

 • 790.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, akacia hill, Unaza e Re, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET VILE LUKSOZE TE KOMPLEKSI AKACIA HILLS

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, akacia hill, Unaza e Re, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 790.000€

Details

 • Price: 790.000€
 • Size: 650 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET VILE LUKSOZE TE KOMPLEKSI AKACIA HILLS

Shitet Vile super luks tek Kompleksi Akacia HILLS ,Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te koheve te fundit , ne mes te ajrit te paster larg zhurmave te qytetit .Kompleksi eshte ndertuar me te gjitha kushtet bashkekohore dhe ofron te gjitha sherbimet, siguri, administrim. Muret e jashtëm janë të veshur me Sistem kapotë për një termoizolim shumë të mirë të ambienteve.Vila eshte e Organizuar Kati -1: dy poste parkimi, ambienti i lavanterisë , Kati përdhe:ambienti i ndenjies i personelit te sherbimit te viles kuzhine ,dhome gjumi ,tualet . Kati i pare 1 sallon shume i madh i kompletuar me shume shije luxi i cili komunikon me verande , 1 ambjent ngrenie , 1 kuzhine e madhe, i tualet i holl .Kati i dyte :Dhoma bashkëshortore, me tualet dhe garderobë personale,me verande dy dhoma të tjera gjumi secila me tualet . Kati nëncati: studio, e cila komunikon nga të dyja anët me veranda tarracë. e gjith Vila rrethohet nga nje oborr me gjelberim . Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion kontakto ne numrin 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address akacia hill, Unaza e Re, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate