VILE LUKSOZE PRANE DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT

 • 450.000€
, Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje

VILE LUKSOZE PRANE DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT

, Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 245 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Vilë super luksoze në shitje, pranë freskisë së Detit Adriatik dhe ajrit të pastër të pishave të gjelbëruara përreth saj. Ndodhet në Gjirin e Lalzit, një ndër pozicionet gjeografike më të mira në gjithë detin Adriatik, me një distancë prej 40 minutash nga Tirana dhe 35 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të kësaj zone.Vila ofron mobilje dhe rifinitura shumë cilësore, duke filluar nga parketi me cilësi të lartë prej druri, termoizolim komplet, sistem ngrohje-ftohje, oxhak funksional, dritaret të pajisura me grila dhe me fasada të mëdha xhami të cilat lejojnë që të hyjë drita natyrale gjithë diten, muret dhe tavanet me gipse cilësore, oborr shumë të bukur të sistemuar dhe rrethuar me gjelbërim dhe me sistem vaditjeje, kamera sigurie dhe parkim.Shitet vilë 3 kate me sipërfaqe totale ndërtimi 245 m2 + verandë 50 m2 + tokë 700 m2 me orientimin veri-lindje-jug-perëndim, e pozicionuar ne brezin e pare fare prane detit. Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjës me dalje në oborrin e gjelbëruar, ambientin e ngrënies në vete, 1 dhomë gjumi, 1 tualet me dritare. Kati i parë përbëhet nga 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i dytë përbëhet nga dhoma matrimoniale me dalje direkt në verandë e cila të ofron super pamje të Detit Adriatik, dhe 1 tualet.Me certifikatë pronësie

Cmimi: 450.000 Euro

Cel. *+355696054036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…gjiri-i-lalzit

 • Address Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93