VILE LUKSOZE, LURA 1 REZIDENCE, GJIRI LALZIT

 • 375.000€
, Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

VILE LUKSOZE, LURA 1 REZIDENCE, GJIRI LALZIT

, Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 375.000€

Details

 • Price: 375.000€
 • Size: 240 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Në kompleksin Lura 1 residencë, vetëm 300 m nga Deti Adriatik shiten 2 vila të bashkangjitura. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjirit të Lalzit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona dhe vetëm 40 minuta nga Tirana.Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, jetesë në komunitet etj.Vila ofron mobilje dhe rifinitura shumë cilësore, duke filluar nga parketi me cilësi të lartë dru masiv, termoizolim kapot, chiller Daikin, dritaret dopio xham plastike e markes Rehau, oxhaku me dru dhe me ujë që lidhet me sistemin ngrohje-ftohje për të ngrohur gjithë ambientin. Vila është blerë karabina dhe gjithë investimi është bërë nga klienti me punime shumë cilësore dhe mobilim me stil bashkohor. Ka një oborr shumë të bukur, ku parcela është e sistemuar dhe e rrethuar me gjelbërim dhe me sistem vaditje.Shitet vilë e bashkangjitur 2 kate me sipërfaqe totale ndërtimi 240 m2 + tokë 243 m2 me orientimin veri-lindje-jug-perëndim. Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjës me dalje në verandë, ambientin e ngrënies në vete me dritare, 1 depo, 1 dhomë gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni. Kati i parë përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet dhe ballkon, dhomë gjumi me ballkon, 2 dhoma të tjera gjumi, 1 tualet me dritare dhe veranda. Parkim i garantuar para viles. Shitet i mobiluar. Me hipotekë.

Shitet: 375.000 Euro

Kontakt: *+355696054036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…gjiri-i-lalzit

 • Address Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93