Shitet vilë Laprake

  • 850.000€
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • 850.000€

Details

  • Price: 850.000€
  • Size: 658 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697529619

Description

Shitet vilë në Laprakë. Një zonë e cila ka marrë shumë zhvillim vitet e fundit dhe ka kërkesë për banim. Vila ka një sipërfaqe trualli prej 472 m2. Është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 658 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi dhe për investim. Aktualisht është fuksionale si biznes.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting