Shitet, Vilë, Kodra E Priftit, Tiranë. 430,000 € ID: OPP+23802

 • 430.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Vilë, Kodra E Priftit, Tiranë. 430,000 € ID: OPP+23802

4 Kinostudio / Porcelan, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 430.000€

Details

 • Price: 430.000€
 • Size: 508 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet Vilë tek Kodra e Priftit, Rruga Disha.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqe trualli 449.3m2
• Sipërfaqja totale e ndërtimit: 508 m2.
• Strukturë 4-katëshe.
• I mobiluar.
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
– Kati i parë dhe i dytë është i përfunduar dhe i banueshëm, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
– Kati i tretë dhe i katërt është përfunduar e aktualisht Open Space.
• Me oborr.
• Mundësi parkimi.
• Totalisht e investuar me vetrata persiane.
• Sistem chiller.
• Sistem kaldajë.
• Sistem kamerash.
• Panel Diellor.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +