Shitet, Vilë, Kashar Cmimi: 280,000 € ID: plus14420

 • 280.000€
Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Shitet, Vilë, Kashar Cmimi: 280,000 € ID: plus14420

Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 280.000€

Details

 • Property ID: 9500
 • Price: 280.000€
 • Property Size: 257 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet Vilë në Kashar, Tiranë. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja e truallit: 1800m2. • Sipërfaqja e ndërtimit: 257 m2. • Strukturë 2-katëshe. • Orientim veri-jug-lindje-perëndim • Me hipotek

Organizimi: Kati i 1 (120m2) : ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, verandë.

Kati i 2 (137m2) : ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cilësime të tjera: • Ndërtim i ri dhe cilësor. • Me oborr. • Buzë rruge dytësore

pozicionuar në zonë të qetë. • Opsion ideal investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

ID: plus14420

 • Address Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +
 • 003554 4526666

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +