SHITET VILË INDIVIDUALE, GREEN COAST RESORT, DHËRMI.

 • 570.000€
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 570.000€

Details

 • Price: 570.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET VILË INDIVIDUALE, GREEN COAST RESORT, DHËRMI.

Des sjell në shitje vilë me çmim kleringu, te Green Coast, Luxury Resort Mirë se vini në Green Coast Resort! Vendndodhja: Dhërmi Green Coast konsiderohet si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të dizajnit të zonës. Keni copëzën tuaj të Mesdheut, vendin ku qielli, mali dhe deti shkrihen në një ngjyrë. Shtrihet përgjatë gjithë vijës bregdetare, e vetmja e natyrës së tij, ”Green Coast Resort” kombinimi i luksit, relaksit dhe qetësisë. E pozicionuar në vijën e dytë, me një stil të veçantë të shtëpive bashkëkohore me pamje nga deti, të karakterizuara nga panoramat e bukura të bregdetit. Tipologjia e vilës është ndërtesë 2 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 151.42 m2, me verandë 9 m2, truall 340.12 m2 dhe sipërfaqe garazhi prej 37.41 m2. – Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar, restorant, club, pishina, ambiente sportive, plazh privat, shetitore, hapesira parkimi etj. Organizohet : Kati 0- në 1 sallon ndenjie, ngrënie-gatim, 1 tualet dhe verandë. Kati i 1-rë: në 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Vend parkimi i dedikuar për dy poste Detaje të tjera: -Sistem sigurimi dhe sistem kamerash -përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit Helipad & Mol Amfiteater Guida turistike Club Vacation dhe Beach Bar Karte Rezidenti Fushe per aktivitete sportive Park ujor dhe Kend lojerash per femije Fast Food, Restorante dhe Supermarket Pishine e brendshme dhe e jashtme Palester, Qender estetike dhe SPA Farmaci dhe Qender shendetesore Çmimi: 570,000 Euro ID:12821 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni! Kontakt: +355697032244

 • Address Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta