Shitet, Vilë Individuale, Dhërmi.500,000€ OPP+29778

 • 500.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 470 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694058741

Description

Shitet, Vilë individuale.
Adresa: Dhërmi, Vlorë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe toke: 470m2.
• Sipërfaqe ndërtimi: 265m2.
• Strukturë 3 – katëshe.
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim.
• Ndërtim i ri.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Me Pishinë.
• Disponon 2 poste parkimi.
Organizimi:
• Kati -1 me sipërfaqe 80m2 organizohet në: dhomë teknike/lavanderi, dhomë shërbimi, ambient fjetje dhe një hobby room, man cave për tu përdorur si hapsirë rekreacionale.
• Kati 0 me sipërfaqe 90m2 organizohet në: ambient ndenje me dalje në verandë, ambient ngrënie, dhomë gjumi, tualet.
• Kati 1 me sipërfaqe 90m2 organizohet në: dhomë gjumi matrimoniale me garderobë, 2 dhoma gjumi, 3 tualete.

Detaje të tjera:
• Vila është në proces hipotekimi. (sepse vila është në fazë ndërtimi – karabina, afati i përfundimit qershor 2023)
• Vila pozicionohet në një nga zonat më të vizituara e turistike të Shqipërisë. Ajo çka ju ofron kjo vilë është privatësia, komoditeti, komuniteti i përzgjedhur dhe pamja fantastike nga deti.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +