SHITET VILE IDEALE PER INVESTIM NE KORCE

 • 300.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET VILE IDEALE PER INVESTIM NE KORCE

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 304 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET VILE IDEALE PER INVESTIM NE KORCE

Shitet vile ideale per investim ne Korce. Vila ka 3 kate e organizuar ne:

Kati 1-Dyqani 70 m i pershtatshem per bar kafe dhe market.

Kati II dhe III jane nga 117 m2 secili. Secili kat ka nga 4 dhoma, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ne katin e dyte aktualisht jane dy qiraxhinj (nje dentist dhe nje ekonomist).

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate