Shitet, Vilë, Harry Fultz Cmimi: 260,000 € ID: plus14054

 • 260.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Vilë, Harry Fultz Cmimi: 260,000 € ID: plus14054

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 420 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet Vilë në rrugën Bajram Preza tek Harry Fultz. Informacion mbi vilën: • Sipërfaqja e truallit: 420m2. • Sipërfaqja e ndërtimit: 197.4 m2. • Strukturë 2-katëshe • Orientim veri-jug-lindje-perëndim • Me hipotek Oraganizimi: -Kati i parë: ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, lavanteri. – Katet i dytë: ambient ndenjie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë Cilësime të tjera: • Totalisht e investuar. • Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +