Shitet vilë Golem

  • 480.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • 480.000€

Details

  • Price: 480.000€
  • Size: 220 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet vilë në Golem. I pozicionuar në vijë të pare bregdetare, me pamje nga deti, lokacion perfekt pët të kaluar pushimet verore dhe jo vetëm. Vila është pjesë e një kompleksi.
Vila ka sipërfaqe trualli 950 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 220 m2. Organizimi I vilës: Kati I pare: sallon ndenje, ambjent gatimi, dhomë gjumi, depo dhe tualet. Kati I dytë: 3 dhoma gjumi, sallon, verandë dhe tualet. Mundësi mjaft e mire investimi. Cmimi 480,000 euro!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina