Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës. Id : 18709

 • 370.000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës. Id : 18709

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 370.000€

Details

 • Property ID: 35289
 • Price: 370.000€
 • Property Size: 103 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682034012

Description

Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro.

Informacion mbi vilën:

Ndërtim 2 katësh   • Sipërfaqja totale: 109.9 m2.

Organizimi : Kati 0 me sipërfaqe 84.3 m2 •Ambient gatimi dhe  ndenje(open plan) •Tualet, Kati 1 me sipërfaqe 106.5 m2  •3 Dhoma gjumi •  Tualet • Verandë 30.85 m2.

Cilësime të tjera:•I investuar • I Mobiluar • I shtruar me parket •Sistem Kondicionimi •Fasadë e Ventiluar • Zonë e qete dhe e sigurt.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 Id : 18709

https://illyrianhome.al/en_us/properties/shitet-vile-gjiri-i-lalezit-tirane/

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Compare listings

Compare
Illyrian Home Real Estate
 • Illyrian Home Real Estate