Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës. Id : 18705

 • 425.000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës. Id : 18705

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 425.000€

Details

 • Property ID: 35302
 • Price: 425.000€
 • Property Size: 204 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682034012

Description

Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro.

Informacion mbi vilën:

Ndodhet e pozicionuar në rreshtin e dytë të ndërtimeve .

Ndërtim 2 katësh   • Sipërfaqja totale: 204 m2.

Organizimi : Kati 0 me sipërfaqe 90.4m2 •Ambient gatimi dhe  ndenje(open plan) • Dhomë gjumi•Tualet, Kati 1 me sipërfaqe 95.1 m2  •3 Dhoma gjumi •  Tualet • Verandë 18.5 m2.

Cilësime të tjera:•I investuar • I Mobiluar • I shtruar me parket •Sistem Kondicionimi •Fasadë e Ventiluar • Zonë e qete dhe e sigurt.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 Id : 18705

 

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Compare listings

Compare
Illyrian Home Real Estate
 • Illyrian Home Real Estate