Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durës. Id : 18694

 • 945.000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durës. Id : 18694

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 945.000€

Details

 • Property ID: 35343
 • Price: 945.000€
 • Property Size: 504 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682034012

Description

Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro.

Informacion mbi vilën:

Ndodhet e pozicionuar në rreshtin e parë të ndërtimeve .

Ndërtim 3 katësh   • Sipërfaqja totale: 504.3 m2.

Organizimi : Kati 0 me sipërfaqe 176.5 m2 •Ambient gatimi •Ambient ndenje • Dhomë gjumi•Tualet, Kati 1 me sipërfaqe 213.2 m2  •4 Dhoma gjumi •  Tualet • Verandë 17.3 m2,Kati 2 me sipërfaqe 114.6m2 •Mundesi instalimi të një Jacuzzi •Verandë 81.6 m2

Cilësime të tjera:•I investuar • I Mobiluar • I shtruar me parket •Sistem Kondicionimi •Fasadë e Ventiluar • Zonë e qete dhe e sigurt.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 Id : 18694

https://illyrianhome.al/en_us/properties/shitet-vile-gjiri-i-lalezit-dures/

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Compare listings

Compare
Illyrian Home Real Estate
 • Illyrian Home Real Estate