Shitet, Vilë, Fresku, Tiranë 399,000 € ID: OPP+17869

 • 399.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Vilë, Fresku, Tiranë 399,000 € ID: OPP+17869

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 399.000€

Details

 • Price: 399.000€
 • Size: 430 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697015473

Description

Shitet Vilë në Fresk, tek Rruga e Telefrikut.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e truallit: 550m2.
• Sipërfaqja e ndërtimit: 430m2.
• Strukturë 3-katëshe
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
– Kati i përdhe : 110m2, garazh, holl pritje, zyrë, tualet.
– Kati i parë: 157m2, ambient ndenjie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet.
– Kati i dytë: 157m2, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht e investuar.
• Mobilim bashkëkohor.
• Investime ekstra: çatia me konstruksion metalik dhe pus i instaluar me pompë.
• Oborr dhe kopësht.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!OPP+17869

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +