Shitet, Vilë, Fresku, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+25718

 • 300.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 259 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet Vilë në rrugën Dalip Topi tek Fresku.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e truallit: 258m2.
• Sipërfaqja e ndërtimit: 259 m2.
• Strukturë 2-katëshe.
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
– Kati i parë: verandë e mbyllur me tendë, ambient ndenjie, ambient gatimi, tualet, lavanteri.
– Kati i dytë: 4 dhoma gjumi, tualet, dhomë garderobë, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht e investuar dhe e mobiluar.
• Çdo kat ajroset dhe ndricohet nga drita natyrale si dhe lidhen nëpërmjet shkallëve të brendshme!
• Me oxhak .
• Me oborr.
• Me kopësht.
• Me garazh – 2 poste parkimi (me qepen)
• Vila është e pozicionuar në një zonë të qetë dhe të sigurt.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +