Shitet Vile  elitare ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj

 • 445.600€
, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje

Shitet Vile  elitare ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj

, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 445.600€

Details

 • Price: 445.600€
 • Size: 920 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet Vile  elitare ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit, vila ndodhet ne nje pozicjon shum te mire vetem 100 m larg nga deti.
Vila disponon siperfaqe ndertimi 221 m2 dhe 692.23 m2 siperfaqe oborri, e cila organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie,1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo, ne katin e dyte nga 5 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. E gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga aeroporti nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
 • Address Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania