SHITET VILË E TIPIT 3, REZIDENCA ELYSIUM, TIRANË.

 • 480.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 480.000€

Details

 • Price: 480.000€
 • Size: 291 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032241

Description

SHITET VILË E TIPIT 3, REZIDENCA ELYSIUM, TIRANË.

DES sjell në shitje një Super Vilë me çmim preferencial! – Elysium Residence një kompleks rezidencial shumë pranë TEG me orientim Jug-Lindje pozicionuar mes gjelbërimit, ajrit të pastër, dhe një pamje magjepsëse të zonës përreth, vetëm 4.3 Km nga Qendra e Tiranës. – Vilat kanë një panoramë shumë të bukur të zones, e cila karakterizohet nga relievi kodrinor me paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendet më të preferuara për akomodim rezidecial. -Infrastruktura rrugore e zhvilluar bën të mundur që Elysium Residencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostradën Tiranë-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg ndërtimit të këtij projekti të ri rezidencial. -Elysium Residence do të ofrojë infrastrukturë moderne duke sjellë diçka të re në arkitekturën e zonës, hapësira të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta, hapsira për parkim, hapsira të gjelbëruara, bar/kafe, market dhe një kënd lojrash për fëmijë. – Vilat ofrojnë cilësi të lartë ndërtimi, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje-ftohje, rifiniturat do të bëhen me tullë dhe veshje tulle në dukje, dritaret dhe vetrata të mëdha me ngjyrë të bardhë që do ofrojnë ndriçim natyral dhe pamje panoramike, parapetet e ballkoneve do të jenë me balaustra xhami duke ju përshtatur stilit arkitektonik dhe objektet do të mbulohen me çati me tjegulla të kuqe marseljeze. Çmimi: 480.000 Euro Organizimi i rezidencës: -Kati nëntokë ( Sipërfaqe 98.9 m2): 1 Dhomë ndenjie 1 Kantinë 1 Lavanderi 1 Tualet Shërbime Shkallët -Kati përdhe ( 102.3 m2) 1 Holl në hyrje 1 Dhomë ndenjie 1 Dhomë gjumi 1 Kuzhinë + ambient ngrënie 1 Tualet Korridori + Shkallët -Kati i 1-rë (89.84 m2) 1 Korridor 2 Dhoma gjumi 1 Garderobë 1 Korridor 2 Tualete 1 Ballkon Parashikuar të mbarojë në Shtator – Tetor 2022. Për më shumë detaje, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë ! Kontakt: +355 69 703 2241

 • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta