SHITET VILË DYKATËSHE DHE LOKAL NË LAGJEN ” 16 PRILLI” FIER.

 • 300.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET VILË DYKATËSHE DHE LOKAL NË LAGJEN ” 16 PRILLI” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Shitet vilë dykatëshe në lagjen “16 Prilli’ Fier.

Vila karakterizohet nga një investim cilësor. Eshtë ndërtuar në Vitin 1998 dhe është restauruar totalisht nga jashtë edhe brenda në Vitin 2019.

Organizimi:
1 Sallon+kuzhine
4 Dhoma gjumi
4 Ballkone
3 Tualete

Prona posedon, termo izolim me lesh guri nga jashtë edhe brenda, sistem kaldaje,kondicioner,panel diellor, sistem kamerash dhe alarmi. Dyert e jashtme kanë sistemin e hapjes me telekomand. Dritaret janë me grila dhe dy palë dritare, dural dhe druri nga brënda, dhe me dopio xham termik. Pamja e jashtme është më e bukur se brenda! Muret rrethues te vilës janë të punuar me gurë të skalitur.
Prona posedon bashkangjitur me vilën një lokal. Lokali është i arreduar me të gjitha paisjet e mundshme per ta shfrytëzuar biznesin.

Çmimi: 300.000€ / Total (i negociueshëm)

ID e pronës: 11852

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate