SHITET VILË DYKATËSHE 250M2 NË SHKOZË 100.000 EURO

 • 100.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILË DYKATËSHE
~250M2
~KATI 2 I MOBILUAR
~ME CERTEFIKATË PRONËSIE,TRUALLI DHE NDËRTIMI
~OBORR
~PRANË RRETHRROTULLIMIT TË RI,SHKOZË
ÇMIMI 100.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE