Shitet Vile Duplex

  • 148.000€
, Shijak

Details

  • Price: 148.000€
  • Size: 90 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet Vile Dupex

Siperfaqje Toke-Truall: 580m2

Siperfaqe ndertimi: 90 m2

E pajisur me certifikate

Vila eshte e pajisur sistem sigurie dhe kamera

Vila perbehet nga:

2 dhoma gjumi

Dhome ndenje+ Kuzhine

1 Tualet

E mobiluar

Me vend parkimi

Me oborr te bollshem

Cmimi: 148.000 €uro

Adresa: Shijak

  • Address Shijak

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika