Shitet Vile 950m2 e kompletuar Luks.

 • 350.000€
, Rruga Fuat Toptani
shitje

Shitet Vile 950m2 e kompletuar Luks.

, Rruga Fuat Toptani
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 950 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek rruga Fuat Toptani Shitet Vile 950m2 e kompletuar. Vila eshte 2 kate plus papafingo e mobiluar komplet.
Ka nje oborr te madh me gjelberim, garazhde per makina, lavanderi, palester, 2 sallone, 9 dhoma gjumi, me parket druri, 5 tualete, ka nje planimetri perfekte, me sistem qendror chiller.
Zona ku ndodhet eshte nje zone qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…mpletuar-luks/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate