SHITET VILE 4 KATSHE NE SELIT TEK BLLOKU I VILAVE NGJITUR ME AUTOSTRADEN

 • 500.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 410 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Vile ne fillim te Selitet nga Autostrada. Vila eshte 4 Kate dhe ka para nje ambjent me gjelberim te kendshme. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 410 m2 dhe siperfaqe trualli 270m2. Vila ka punime extra moderne dhe mobilim te pjesshem, eshte e organizuar me dy hyrje, qe mund te perdoret edhe per dy familje…ose te manaxhohet per qera.  Kjo vile mund te nderohet edhe me klering, me apartamente dhe dyqane ne Tirane me vlere ekujvalente….
VILA SHITET PER 500.000 EURO. Ju lutem na kontaktoni sa me pare se eshte nje investim qe ja vlen.
Siperfaqja e katit 0 perdhe 116 m2.
Siperfaqja e katit pare 126 m2
Siperfaqja e katit te dyte 126m2
Siperfaqja e bodrumit 42.16m2

Tel: 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Selitë
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare