SHITET VILE 4 KATSHE NE SELIT NGJITUR ME AUTOSTRADEN

 • 400.000€
Selitë

SHITET VILE 4 KATSHE NE SELIT NGJITUR ME AUTOSTRADEN

Selitë
 • 400.000€

Details

 • Property ID: 9427
 • Price: 400.000€
 • Property Size: 410 m²
 • Rooms: 9
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 695406860

Description

Shitet Vile ne fillim te Selitet nga Autostrada. Vila eshte 4 Kate dhe para nje komoditet dhe gjelberim te kendshme.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi 410 m2 dhe siperfaqe trualli 270m2.

Vila ka punime extra moderne dhe mobilim te pjesshem, eshte e organizuar me dy hyrje, qe mund te perdoret edhe per dy familje…ose te manaxhohet per qera.

Pranohet pjeserisht te ndrohet me klering ne Tirane..

VILA SHITET PER 400.000 EURO. Ju lutem na kontaktoni sa me pare se eshte nje investim qe ja vlen.
Siperfaqja e katit perdhe 116 m2.
Siperfaqja e katit pare 126 m2
Siperfaqja e katit te dyte 126m2
Siperfaqja e bodrumit 42.16m2
Tel: 00355 69 54 06 860
Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare
 • +355684044520

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare