Shitet Vile 4 kateshe tek Rruga e Kosovareve

 • 1.900.000€
Rruga e Kosovareve
shitje

Shitet Vile 4 kateshe tek Rruga e Kosovareve

Rruga e Kosovareve
 • 1.900.000€

Details

 • Property ID: 16001
 • Price: 1.900.000€
 • Property Size: 720 m²
 • Rooms: 7
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Rruga e Kosovareve Shitet Vile 4 kateshe ne rruge kryesore.
Vendndodhja dhe pozicioni qe ka eshte ideale per kedo qe kerkon te bleje nje Shtepi ne nje nga zonat me te shtrenjta dhe te kerkuara ne Tirane.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto ne numrin 0692033500 per cdo informacion dhe per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-e-kosovareve/

 • Address Rruga e Kosovareve
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate