Shitet vilë 4-katëshe tek rruga Don Bosko, Tiranë.

  • 620.000€
,

Details

  • Price: 620.000€
  • Size: 564 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë 4-katëshe tek rruga Don Bosko, Tiranë.
Sipërfaqja e truallit është 240 m², brenda kësaj sipërfaqeje është ndërtuar, kati përdhe sip. 125 m², i përshtatshëm për aktivitete biznesi, tre kate banim, 1 apartament secili kat. Apartamentet ka një aneks, dhome ndënje, 3 dhoma gjumi, t3 tualete dhe 1 ballkon. Sipërfaqja e çdo kati është 146 m². Siperfaqja totale e ndërteses është 564 m².
Disponon dokumenta të rregullta, leje ndërtimi dhe çertifikat pronësie.
Id 4821
Na kontaktoni ☎️ 0684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate