Shitet Vile 4 kateshe ne Golem

 • 400.000€
, Golem Kavaje

Details

 • Price: 400.000€
 • Size: 812 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet Vile 4 katëshe në Golem siper rruges dytësore
Sipërfaqje: 812 m² total me gjithe Garazhdin
Posedon:
Kati -1 : 1 Garazhd+ një dhomë uji si depozitë
Kati 0 : Dyqanë me sip: 128 m²
Kati 1 dhe kati 2 ka 5 dhoma secili me nga 1 Tualet.
Kati 3: Ështe 2+1
1 Lavanderi
1 Parabanjo
Oxhak
Sipërfaqje Totale kati :144 m² + 36 m² Ballkon
Sipërfaqje totale Banimi: 432 m²
Sipërfaqje Totale Ballkoni 108m2
Total 10 dhoma me tualet secila
Sipërfaqje Tokë Truall: 350 m2
Çmimi : 400.000€uro

 • Address Golem Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
 • Hibrid Lika