SHITET VILE 4 KATESHE NE FRESK!!!

 • 416.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET VILE 4 KATESHE NE FRESK!!!

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 416.000€

Details

 • Price: 416.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet vila 4-kateshe ne Fresk. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500m2 dhe siperfaqe ndertimi e 4 kateve 520m2. Eshte e organizuar me 4 kate banimi dhe nje mundesi parkimi parkimi. Cdo kat banimi eshte i organizuar me sallon te madh ndenjie, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkone. Eshte e rrethuar me nje lulishte dhe nje oborr te shfrytezueshem. Vila eshte e mireorganizuar dhe e ndertuar me punime shume cilesore. Vila eshte e banuar me pare dhe ne proces legalizimi, shitet ne gjendjen qe eshte. Zona ku ndodhet te ofron qetesi ajer te paster, te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshem dhe eshte nje nga zonat me te kerkuar per te banuar. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…eshe-ne-fresk/

 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate