SHITET VILË 4-KATËSHE NË DON BOSKO, TIRANË

 • 340.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET VILË 4-KATËSHE NË DON BOSKO, TIRANË

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 340.000€

Details

 • Price: 340.000€
 • Size: 447 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET VILË 4-KATËSHE NË DON BOSKO, TIRANË

Vila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Ka një sipërfaqe 253.5 m2 truall,
dhe 446.8 m2 ndërtim.

Vila posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi: 340.000 euro\total.

Për informacion më të detajuar ose një vizitë në pronë kontaktoni në: +355694083999

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate