Shitet Vile 4 kateshe dhe truall, Rr Sefer Efendiu Durres

 • 275.000€
, Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet Vile 4 kateshe dhe truall, Rr Sefer Efendiu Durres

, Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 275.000€

Details

 • Price: 275.000€
 • Size: 372 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Vile 4 kateshe, Rr Sefer Efendiu Durres
 Vile me siperfaqe per kat 93 m2
Siperfaqe totale e banimit 372 m2
Cmimi: 275 000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona