SHITET VILE 4-KATESHE 415 M2 TE MYSLYM SHYRI 460.000 EURO

 • 460.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 460.000€

Details

 • Price: 460.000€
 • Size: 415 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE
~ 415 M2
~4 KATESHE
~OBORR 60 M2
~MIDIS RRUGES KAVAJES DHE MYSLYM SHYRIT
~RRUGA ISLAM ALLA
~ZONE E QETE
~CMIMI 460.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
G400

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE