SHITET: VILE 3 KT/ZONA SHENGJIN- KUNE

 • 70.000€
, Shëngjin, Alessio, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje

SHITET: VILE 3 KT/ZONA SHENGJIN- KUNE

, Shëngjin, Alessio, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: VILE 3 KT/ZONA SHENGJIN

▪︎E përbërë vetëm nga tre apartamente, një apartament për kat me dalje me vete secila.
▪︎Dy Apartamente janë dupleks, me sip totale prej 92m² secila dhe përbëhen nga një sallon ndjenje dhe kuzhinë sëbashkë, korridor, tualet.
▪︎Në katin e sipërm ka dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti.
▪︎Apartamenti në katin e tretë ka një sipërfaqe totale prej 98m², i përbërë nga një sallon i madh ndjenje dhe kuzhine së bashku, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone.
▪︎Secili apartament ka oborr, disponon një vend parkimi individual.
▪︎Me çertifikatë pronësie dhe të rivlerësuara.
▪︎Blerja e apartamenteve mundësohet secila më vete ose e gjithë vila me çmim të negociushëm. Viti i ndërtimit 2013.
▪︎Çmimi i shitjes: 700€/m2
▪︎Për më shumë informacion na kontaktoni në:
▪︎Cel: 0672062729info@imobiliareprime.com
imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 • Address Shëngjin, Alessio, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency