Shitet Vile 3-kateshe tek Rolling Hills Luxury Rezidences

  • 870.000€
, Rolling Hills Luxury Residences
shitje

Shitet Vile 3-kateshe tek Rolling Hills Luxury Rezidences

, Rolling Hills Luxury Residences
  • 870.000€

Details

  • Price: 870.000€
  • Size: 500 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet Vile 3-kateshe tek ”Rolling Hills Luxury Residences”. Eshte një kompleks me vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri.
Ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.
Vila ka nje siperfaqe prej 396m2 dhe siperfaqe toke 500m2. Kati 1 organizohet: dhoma e ndenjes, Kuzhina, Dhoma e gjumit, Tualet, verande.
Kati 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne dhoma.
Kati -1 ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe organizohet ne Game room ,Depo ,Tualet ,Dhome tharjeje, Wine cellar.
Vila eshte totalisht e arreduar , e pajisur me sistem chiller, oborr. Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.
Per cdo informacion ne lidhje me kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ry-rezidences/

  • Address Rolling Hills Luxury Residences
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate