SHITET VILE 3 KATESHE TEK KODRA E DIELLIT

 • 350.000€
Rruga Rapo Hekali
shitje

SHITET VILE 3 KATESHE TEK KODRA E DIELLIT

Rruga Rapo Hekali
 • 350.000€

Details

 • Property ID: 53073
 • Price: 350.000€
 • Property Size: 343 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

SHITET VILE 3 KATESHE TEK KODRA E DIELLIT

Shitet vile 3 kateshe me nje siperfaqe ndertimi 343 m2,dhe siperfaqe trualli 275 m2. Vila 3 kateshe
ndodhet ne nje vend te gjelberuar, oaz qetesie dhe relaksi. Kati i 1 me 126 m2, ka 2 dhoma gjumi, kuzhine vecmas, salle ndenje, 2 tualete , dhe siperfaqe obori para 150 m2 e gjelberuar. Kati i 2 ka perseri 126 m2, 1 dhome gjumi, salle ndenje dhe guzhin bashk koridor e banjo + verand te madhe.. Kati i 3 eshte 91 m2 ka 2 dhoma gjumi, salle ndenje dhe verande. Vila eshte e pershtatshme per banim dhe biznese. Ndertimi i saj eshte bere edhe per variantin qe mund te banojne 2 familje sepse ka 2 hyrje indipendente por me pak investime duke shfrytezuar pjesen e terrenit mund te ndertohet posht edhe nje parkime per 6 makina. Vila ndodhet ne krye te rruges Rapo Hekali ( Kodra e Djellit)
VILA 3 KARESHE SHITET VETEM PER 350.000 EURO. Nxitoni!

Per me shume informacjon kliko linkun:http://www.merlinimobiliare.com

Cel. : 003555 684044520

 • Address Rruga Rapo Hekali
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare