Shitet Vile 3 kateshe prane Bulevardit Zogu i Pare

 • 570.000€
, Rruga Ferit Stermasi prane Bulevardit Zogu i Pare
shitje

Shitet Vile 3 kateshe prane Bulevardit Zogu i Pare

, Rruga Ferit Stermasi prane Bulevardit Zogu i Pare
 • 570.000€

Details

 • Price: 570.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Shitet Vile 3 kateshe tek Rruga Ferit Stermasi prane Bulevardit Zogu i Pare me siperfaqe trualli 325.15m2 dhe 400m2 ndertim.
Kati i pare ka siperfaqe 151.1m2 ku organizohet ne nje sallon te madh, nje kuzhine,nje dhome gjumi me garderob dhe nje tualet.
Kati i dyte me siperfaqe 151.1m2 ku organizohet ne 4 dhoma gjumi me tualet.
Kati i trete papafingo me siperfaqe 95m2 ku organizohet nga nje sallon me oxhak, nje kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe verande.
Prona disponon garazh dhe parkim. Gjithashtu disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0696484888.

https://billionrealty.al/index.php/p…t-zogu-i-pare/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate