SHITET VILË 3-KATËSHE NË UNAZËN PERËNDIMORE,SHKODËR .

  • 240.000€
,

Details

  • Price: 240.000€
  • Size: 363 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

SHITET VILË 3-KATËSHE NË UNAZËN PERËNDIMORE,SHKODËR .

Vila posedon dokumenta të rregullta
pronësie, ka një sipërfaqe prej 363m2 totale ku 101 m2 është për çdo kat sipërfaqe e brendshme e vilës dhe pjesa e mbetur oborr.

Organizimi i vilës është : 3 dhoma gjumi 2 sallone ,1 kuzhinë, 2 tualete, dhe papafingo.

Vila ka shumë punime cilësore, me stil ndërtimi gjerman.

Garazh për dy makina plus hapësirë parkimi brenda territorit të vilës.

Vila ndodhet në një zonë shumë të përshtatshme dhe të preferuar për banim.

Çmimi i viles është 240.000 euro/total, e arreduar, 220.000 euro bosh.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355694002428

Address

  • City Shkoder

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Shkoder
  • DES Shkoder