Shitet Vile 3 Kateshe ne Sauk

 • 200.000€
Sauk

Details

 • Property ID: 14710
 • Price: 200.000€
 • Property Size: 368 m²
 • Rooms: 6
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Vile 3 Kateshe ne Sauk. Vila shitet totalisht e mobiluar.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe ka nje organizim perfekt te ndarjes se ambjenteve.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…teshe-ne-sauk/

 • Address Sauk
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate