SHITET VILE 3 KATESHE NE MYSLYM SHYRI

 • 415.000€
, Rruga Myslym Shyri
shitje

SHITET VILE 3 KATESHE NE MYSLYM SHYRI

, Rruga Myslym Shyri
 • 415.000€

Details

 • Price: 415.000€
 • Size: 415 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet vile 3 kateshe ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes ne mes te Myslym Shyrit dhe Rruges se Kavajes!
Vila eshte e perbere nga 3 kate te cilat lidhen me shkalle te jashtme, secili prej kateve eshte i perbere nga 105.6 meter katror per secilin kate, organizimi i kateve eshte i perbere nga apartamente 2+1 te cilat kane hapsira teper te bollshme dhe kushte teper te favoreshme.
Objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ku vlen te theksohet pozicioni gjeografik dhe facilitetet qe objektiti i ofrohen lehtesisht per te gjitha kerkesat tuaja. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…e-myslym-shyr/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate