Shitet Vile 3 kateshe Hotel ne Laprake

 • 270.000€
Laprake
shitje

Shitet Vile 3 kateshe Hotel ne Laprake

Laprake
 • 270.000€

Details

 • Property ID: 16478
 • Price: 270.000€
 • Property Size: 270 m²
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Vile 3 kateshe ne Laprake. Vila ndodhet ne nje zone te qete me akses ne rrugen kryesore, ne zonen e Laprakes.
Vila aktualisht funksionon si hotel me nje biznes te ngritur. Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2 hapesira e ndertimit dhe 250 m2 oborr.
Eshte e organizuar ne 3 kate. Vila eshte e mobiluar, investuar ne detaj duke filluar nga sistemet elektrike, hidraulike dhe me nje oborr te kendshem. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…tel-ne-laprak/

 • Address Laprake
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate