Shitet Vile 3 kateshe dhe Truall, Siper Shkolles Hajdar Dushi

 • 250.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet Vile 3 kateshe dhe Truall, Siper Shkolles Hajdar Dushi

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: truall, Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Vile 3 kateshe dhe Truall, Siper Shkolles Hajdar Dushi
Lagja nr 10.
 Siperfaqe truallit 600m2
Siperfaqe totale nderteses 400m2 + papafingo
Cmimi: 250 000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Siper Shkolles Hajdar Dushi
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona