SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER

  • 250.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 250.000€

Details

  • Price: 250.000€
  • Size: 414 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet vilë në Portëz, Fier. Vila ka një sipërfaqe prej 414 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 138 m². Në katin e parë ka sallon, 2 dhoma, tualet; në katin e dytë ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete, sallon, kuzhinë; kati i tretë është i pa përfunduar, ambient i cili mund të arredohet sipas dëshirës. Objekti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Në pjesën e përparme ka vend parkimi dhe oborr, në pjesën e pasme ka 2 000 m² tokë arë. Shitet: 250 000 €/total. Për më shumë informacione dhe vizit në pronë na kontaktoni. Tel: +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-vile-3-kateshe-2000-m%c2%b2-toke-ne-portez-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate