Shitet Vile 3 Katesh ne Fresk

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet Vile 3 Katesh ne Fresk

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Details

 • Size: 900 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: garazh, truall, Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Vile 3 Katshe ne Fresk me sip trualli,550m dhe sip,ndertimi 430m,ku ne Katin e 1 eshte i perber nga 2 dhoma dhe 2 Garazhde dhe 1 tualet me sip,110m.
Kati i 2 eshte i perber nga 4 dhoma dhe nje holl i bollshem,1 tualet dhe nje ballkon me sip,157m.
Kati i 3 po ashtu si kati i 2,eshte ne forme catie me konstruksion metalik.Pjesa e oborrit eshte e mbjell me peme frutore.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"