SHITET VILE 2200 M2 TE ISH UZINA AUTOTRAKTORE

 • 1.350.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, ish uzina e autotraktorve
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, ish uzina e autotraktorve
 • 1.350.000€

Details

 • Price: 1.350.000€
 • Size: 2200 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE
~5 KATE DHE 2 KATE
~TOTALI 2200M2
~TRUALL 700M2
~SIPERFAQE NDERTESE 1500M2
~KATI 1 PERDHESE BAR-RESTAURANT GUZHINE DHE 6 TUALETE
~KATI I 2 SALLE EVENTESH
~KATI I 3 DHE I 4 SUITA PER HOTEL IN
~NDERTRSA TJETER ME HAPSIRE DHE OBORRE TE MADH
~ISH UZINA AUTOTRAKTORVE
~CEMIMI 1.350.000€
KONTAKTI 0676722221
E100

 • Address ish uzina e autotraktorve
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE