SHITET VILE 200 M NGA DETI ADRIATIK, GOLEM

 • 265.000€
, Rruga Pishat e Buta, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

SHITET VILE 200 M NGA DETI ADRIATIK, GOLEM

, Rruga Pishat e Buta, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 265.000€

Details

 • Price: 265.000€
 • Size: 196 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355 69 605 4036‬

Description

PISHAT E BUTA, GOLEM

Vila ndodhet në një rezidencë banimi, turistike vetëm 200 M nga Deti Adriatik, në mes të pishave, në një nga zonat më të preferuara të Golemit. Vend shumë i mirë për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, prane gjelbërimit, ajrit të pastër dhe freskisë së detit. Është vetëm 48 KM nga Tirana, 40 KM nga aeroporti Nënë tereza dhe 270 KM nga Prishtina.Në këtë zonë janë ndërtuar mjaft komplekse me vila, që e bëjnë këtë zonën më të qetë dhe më tërheqëse të Golemit, ku nuk ka shumë pushues dhe ku lëvizja e automjeteve është më e kufizuar duke ju ofruar kështu një relaks të plotë. Ofrohen të gjitha sherbimet e nevojshme për një jetesë të bukur, bare-restorante, markete etj. Infrastruktura brenda dhe jashtë rezidences është në rikonstruktim dhe permiresim.Vila ofron termoizolim, sistem ngrohje-ftohje qendrore me gaz dhe kondicioner, oxhak druri i cili i jep hijeshi dhe ngrohtësi ambientit, sistem survejimi me kamera, oborr të rrethuar, të gjelbëruar dhe të sistemuar shumë bukur me lule dekorative dhe një pjesë të mbjellë me pemë frutore dhe perime, depozitë uji 5000 litra dhe sauna.Shitet vile individuale 2 kate me sipërfaqe totale ndërtimi 196 m2 + tokë 757 m2 + pishinë, me orientimin shumë të mirë jug-lindje-veri-perëndim, ku nuk mungon drita natyrale gjatë gjithë kohës. Kati përdhe organizohet nga ambienti i ndenjës, ambienti i gatimit + ngrënies dhe një tualet. Kati parë organizohet nga tre dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Mundësi parkimi mbi dy makina në oborr. Shitet me gjithë mobilimin. Me certifikate pronësie.

Kontakt: *+355696054036‬
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…t-e-buta-golem

 • Address Rruga Pishat e Buta, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93