Shitet vilë

 • 100.000€
, Biranj, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, Albania
shitje

Shitet vilë

, Biranj, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697099920

Description

Shitet vilë, aksi Korçë-Tiranë, Biranj.
Vila është e përbërë nga dy kate, ka sipërfaqe totale 1000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300 m2, 150 m2 për secilin kat.

Vila është e organizuar:
Kati i parë: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet.
Kati i dytë: Sallon, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me hapësirë te bollshme.
Vila është e përshtatshme dhe ofron mundësi për hotel.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Biranj, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce